arjani travel nr tel italia

 • Termat & Kushtet e udhetimit

ABONOHU PER OFERTA

arjani travel nr tel italia

PAGESA TE SIGURTA

Siguria në procesin e pagesës është detyra jonë themelore.

arjani travel nr tel italia

QENDRA E NDIHMES

Telefononi ne numrin +355 68 20 63 724 per suport apo cfare do lloj ndihme qe ju duhet.

arjani travel nr tel italia

ASSISTENZA ON-LINE

Komuniko online ne mesenxher whats app ose shkarko aplikacionin Arjani Travel.

SHKARKO ARJANI TRAVEL NE APPSTORE DHE PLAY STORE

App Arjani Travel su AppStore

 • Gjirokaster
 • Fier Qender
 • Fier Terminal

Italiano

Arjani travel

Tags : #PointOfInterest, #Establishment

 • +355 68 206 3724

Opening Hours

 • Monday 7:00 AM – 9:00 PM
 • Tuesday 7:00 AM – 9:00 PM
 • Wednesday 7:00 AM – 9:00 PM
 • Thursday 7:00 AM – 9:00 PM
 • Friday 7:00 AM – 9:00 PM
 • Saturday 7:00 AM – 9:00 PM
 • Sunday 7:00 AM – 9:00 PM

arjani travel nr tel italia

Rate & Write Reviews

 • Travel Agents
 • Arjani Travel

Arjani Travel - Fier

Arjani Travel

 • Verified Listing
 • Monday: 24 hours
 • Tuesday: 24 hours
 • Wednesday: 24 hours
 • Thursday: 24 hours
 • Friday: 24 hours
 • Saturday: 24 hours
 • Sunday: 24 hours

Questions & Answers

Verified business, related searches.

 • Travel Agents in Fier

arjani travel nr tel italia

Udhëtoni në të gjithë Italinë me cmimet më të ulëta në treg.

Flota Artani Travel ofron komoditetin e nevojshëm për një udhëtim të qetë drejt destinacionit tuaj.

Autobuset tanë i ushtrohen gjithmonë kontrollit teknik para cdo nisjeje.

Cmime Konkuruese

Ofrojmë cmimet më të lira në treg dhe cilësinë më të lartë, kjo na bën lider në sektorin e transportit.

Me shume, rreth Artani Travel!

Autobus modern.

Autobuset tone jane te standarteve moderne dhe shume komode!

Artami Travel ofron bileta autobusi per ne Itali dhe Shqiperi!

Klient Cdo Jave

Cdo jave numerojm nje mesatare mbi 700 klient qe na zgjedhin ne!

Vlersim 5 Stars

Pershtypjet nga klientet per Artani Travel jane 5 Yje!

Vendosni Emailin!

Ne do ju informojm per cdo ofert te re nga Artani Travel.

Orari i Zyres

Pistoia Viaggi Ufficio – Viale Frosini Attilio n.8

+39 3299884144 +39 3899983963

Ufficio-TEL : 05731780674

[email protected]

Mon - Fri: 9:00 - 19:00 Closed on Weekends

Sheshi Demokracia, Shkodër – Albania

+355 69 31 41 219

+355 67 25 47 045

[email protected] Hapur: 08:00 -20:00

Closed on Weekends

Search This Blog

Albanesi in italia - notizie informazioni per gli albanesi in italia.

Albanesi in Italia - notizie informazioni aggiornamenti. per lavoro, studio o per motivi personali. quanti sono gli albanesi, a anni 90 ad oggi

Arjani travel

Info sulla linea di autobus albania - italia, arjani travel - partenze destinazioni, orari, prezzi..

arjani travel

Pershendetje jam e interesuar per te udhetuar nga shipria itali ne pordenone doja te dija sa kushton bileta dhe oraret qe keni flm

Persh doja te udhetoja nga torino per tiran dhe sa kushton bileta edhe orarin doja ta dija faleminderit

Pershendetje,doja te dija kur niset autobuzi nga torino ne shqiperi?

Përshëndetje.Një informacion kur ka autobuz nga Roma për në Vlorë?

Ju lutem dua te di orarin per nga Tirana per Itali ...per sibari me autopuz e traget

Post a Comment

Popular posts from this blog, record di giocatori albanesi in serie a.

Image

Nuova fermata autobus di Rinas Expres a Tirana

Image

IMAGES

 1. Mbi 250 destinacione ne Itali dhe Gjermani

  arjani travel nr tel italia

 2. ARJANI

  arjani travel nr tel italia

 3. Mbi 250 destinacione ne Itali dhe Gjermani

  arjani travel nr tel italia

 4. Mbi 250 destinacione ne Itali dhe Gjermani

  arjani travel nr tel italia

 5. Arjani Travel

  arjani travel nr tel italia

 6. Arjani Travel for PC / Mac / Windows 11,10,8,7

  arjani travel nr tel italia

VIDEO

 1. Cervellini fritti impanati 1996

 2. Arancia Resort Hotel

 3. Dzhabar Askerov vs Chahid Oulad El Hadj @ Rumble of The Kings 2011

 4. İTALYA TURLARI

 5. Setra 417 HDH , Arjani Travel

 6. JIT "Città di Lissone" 2024

COMMENTS

 1. Mbi 250 destinacione ne Itali dhe Gjermani

  Arjani Travel, viaggia in autobus. In Italia e in tutta Europa e Germania. ... Per te ndryshuar rezervimin tuaj ju lutem te kontaktoni ne nr +355 68 20 63 724 ose shkarkoni aplikacionin ... Bileta ne momentin e fundit gjithmon keshillohet te blihet online ne aplikacionin Arjani Travel. SA ORE OSE MINUTA

 2. Mbi 250 destinacione ne Itali dhe Gjermani

  Arjani Travel, viaggia in autobus. In Italia e in tutta Europa e Germania. Arjani Travel, viaggia in autobus. In Italia e in tutta Europa e Germania. ZONA E AGJENCIVE. HYR. Destinacione. ... Ejani të vizitoni Arjani Travel ose thjesht mund të na dërgoni një email në çdo kohë që dëshironi. Jemi të hapur për çdo sugjerim nga ju ...

 3. Arjani Travel

  LINJE E RREGULLT 殺殺 ITALI - SHQIPERI - ITALI #BRESCIA - Tirane #BERGAMO - Tirane #MILANO - Tirane #ASTI - Tirane #ALESSANDRIA...

 4. Arjani Travel

  Shqiperi - Itali - Shqiperi Nisje nga Shqiperia ne Itali dhe nga Italia ne Shqiperi ka cdo dite te javes. 1. Torino, Novara, Arluno, Milano,...

 5. Arjani Travel

  www.arjanitravel.com #viaggio #italy #germany #albania #bus #sempreinsieme ️

 6. (@arjanitravel) • Instagram photos and videos

  Arjani Travel Kavaje Adresa: Perball Pallateve te Murrizit ☎️ +355 68 486 5907 🇦🇱Kavaje - 🇩🇪Gjermani 🇦🇱Kavaje - 🇮🇹Itali www.arjanitravel.com 🇦🇱Shqiperi - 🇩🇪Gjermani - 🇦🇱Shqiperi ℹ️Duke filluar nga Data 03 Qershor nisjet do te jen 3-her ne jave. 📍Nga 🇦🇱Shqiperia diten e Hene - Merkurre ...

 7. Mbi 250 destinacione ne Itali dhe Gjermani

  Arjani Travel, viaggia in autobus. In Italia e in tutta Europa e Germania. Arjani Travel, viaggia in autobus. In Italia e in tutta Europa e Germania. ZONA E AGJENCIVE. HYR. Destinacione. Itali; Gjermani; ... Adresa: Pallati I sportit, zyra nr 7. Arjani Travel Tirane 2 Informacion + Biletari - Cel: 00355 69 36 79 316 Adresa: Pas Ring Center ...

 8. Arjani Travel

  The pride of Arjani Travel is the international line. Born with few demands given the strong competition today is one of the most sought after becoming a reality for our company.Every day, there are many passengers who rely on our company for efficiency, reliability and economy.

 9. Mbi 250 destinacione ne Itali dhe Gjermani

  Arjani Travel, viaggia in autobus. In Italia e in tutta Europa e Germania ... nipt J63208424W, me seli ne Fier , rruga Fier -Patos km1 Terminal Arjani, tel: 00355 34 230 306 , cel : 00355 68 33 22 418 , email: [email protected] , www.arjanitravel.com ... Dokumenti I udhetimit permban nje fature fiskale sipas ligjit nr. 87/2019 PËR ...

 10. Arjani travel

  Arjani travel is located in Fier. Arjani travel is working in Travel agencies, Travel and transportation, Buses and trains activities. You can contact the company at 068 206 3724. You can find more information about Arjani travel at arjanitravel.com. Categories: Travel agency and tour operator activities, Service activities incidental to land ...

 11. Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve nga Italia ne Shqiperi!

  Nëse nuk keni një llogari bankare për të paguar biletën ju lutem na kontaktoni në këto numëra telefoni: Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve nga Italia ne Shqiperi! Udhetime me autobuset me te mire ne treg.

 12. Arjani travel, Travel Agency

  Hera e pare qe udhetoj me linje tokesore dhe me linjen Arjani Travel,autobusi shum Komod me te gjitha kushtet mund te thoja,shoferat na ofruan Kafe caj,nje xhest qe e vleresoj shum sepse as ne aviona nuk te respektojn ne kete menyre! Nje udhetim i bukur dhe i qet,dhe per kete falenderoj shoferat per durimin dhe miresielljen e tyre!

 13. Arjani Travel

  Arjani Travel, Fier. 28,568 likes · 13 talking about this · 32 were here. Udhetimi behet me i bukur kur udhetoni me "ARJANI TRAVEL"...

 14. Arjani Travel (Fier, Albania)

  Arjani Travel located in Fier, Albania. Arjani Travel Address, Phone number, Email, Website, Reviews, Contacts, Location. Arjani Travel business profile on AlbaniaYP

 15. Mbi 250 destinacione ne Itali dhe Gjermani

  DHE NDALESA NE ITALI DHE GJERMANI. Flota Arjani përbëhet nga 90 autobusë të prodhuar kohët e fundit, të mirmbajtur vazhdimisht për të garantuar besueshmëri dhe efikasitet maksimal.Autobusët drejtohen nga profesionistë me përvojë dhe shumë të kualifikuar, të cilët pasqyrojnë mirë vlerat që janë të përshtatshme për ...

 16. Artani Travel ofron bileta autobusi Itali

  Artani Travel ofron bileta autobusi Itali - Shqiperi dhe anasjelltas cdo te merkure dhe te shtune. ... Ufficio-TEL : 05731780674 [email protected] Mon - Fri: 9:00 - 19:00 Closed on Weekends. Albania. Sheshi Demokracia, Shkodër - Albania +355 69 31 41 219 ... Italy: +39 3899983963; Email: [email protected] Web: www.artanitravel.com;

 17. Arjani travel

  Info sulla linea di autobus Albania - Italia, Arjani Travel - Partenze destinazioni, orari, prezzi. Linea di autobus Arjani Travel offre viaggi tra diversa città italiane e albanesi. Ricerca guidata degli orari e dei percorsi degli autobus da Italia a Albania con Arjani travel www.arjanitravel.com per i prezzi e gli orari delle linee di autobus. Autobus albania italia arjani, autobus arjani ...

 18. Arjani Travel

  Shqiperi - Itali - Shqiperi Nisja behet me linje toksore nga kroacia . -Nisja nga Shqiperia çdo dite te Marte - Premte. -Nisja nga Italia çdo dite te Marte - Shtune. ☎️+355 69 5718...

 19. Atrani, Town in Amalfi Coast, Italy

  Atrani is situated between sheer cliffs and the turquoise crystalline sea, near the so-called Valley of the Dragon. The village used to be summer residence of noble families and Doges of Amalfi. Still quiet and picturesque, its winding streets have remained largely unchanged. The beauty of Atrani lies in the scenic beach and the intricate maze ...

 20. Atrani Italy

  La Bellavista is an 80-square-meter apartment located in Conca dei Marini. The place is only 4 km away from Amalfi and 13 km from Positano. The place includes a garden, balcony, dining and kitchen area, with 2 bedrooms that can sleep 6 people. It's great for a family or friends looking for a place to stay in the city.

 21. Mbi 250 destinacione ne Itali dhe Gjermani

  Arjani Travel, viaggia in autobus. In Italia e in tutta Europa e Germania. Arjani Travel, viaggia in autobus. In Italia e in tutta Europa e Germania. ZONA E AGJENCIVE. HYR. Destinacione. ... whats app ose shkarko aplikacionin Arjani Travel. NA NDIQ NE. SHKARKO ARJANI TRAVEL NE APPSTORE DHE PLAY STORE. Selia Qendrore - Terminali i Autobuzeve ...

 22. Arjani Travel

  #italia #albania #instagram #arjanitravel

 23. Mbi 250 destinacione ne Itali dhe Gjermani

  Arjani Travel, viaggia in autobus. In Italia e in tutta Europa e Germania. Arjani Travel, viaggia in autobus. In Italia e in tutta Europa e Germania. ZONA E AGJENCIVE. HYR. Destinacione. Itali; ... Arjani travel eshte krijuar ne vitin 1994 ne zonen e Levanit te qytetit te Fierit nga z. Arjan Hyka me qellim plotesimin e nevojave te transportit ...